Zasilacz be quiet! System Power 10 BN329
Wideo 3Zdjęcia 3 |
be quiet! System Power 10 BN329 450 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 W 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 W 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Prosty i niedrogi zasilacz do komputera PC o mocy 650 W i ogólnym poziomie wydajności 80+ Bronze (sprawność około 85%). Należy do linii dostępnych zasilaczy System Power i należy do podstawowego segmentu cenowego. W odróżnieniu od innych produktów niemieckiej marki, których cenę trudno nazwać przystępną, seria ta przeznaczona jest raczej dla oszczędnych użytkowników, którzy nie chcą rezygnować ze słynnej niezawodności i ciszy urządzeń be Quiet!.
Podstawą jest tutaj sprawdzona platforma sprzętowa z tradycyjnym obwodem wykorzystującym zasadę grupowej stabilizacji napięcia. 750 W mocy rzeczywistej i dwie linie 12 V zapewniają niezawodne i wydajne zasilanie wydajnych komputerów do gier z wieloma kartami graficznymi. System kablowy jest stacjonarny, a nie modułowy jak w innych zasilaczach tej firmy, jednak wszystkie makarony kablowe mają płaski profil, więc jego montaż nie powinien sprawiać specjalnych problemów.
Producent zadbał o wszystkie niezbędne rodzaje zabezpieczeń, m.in. zabezpieczenie nadprądowe (OCP), zabezpieczenie nadnapięciowe (OVP), zabezpieczenie nadnapięciowe (OPP), zabezpieczenie przed zwarciem (SCP), zabezpieczenie podnapięciowe ( UVP).) i zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zaufanie producenta do wysokiej jakości urządzenia potwierdza oficjalna 5-letnia gwarancja.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Kup be quiet! System Power 10 BN329
Wszystkie ceny 18 →be quiet Moc systemu 10 750W ATX24 BN329 | 320 zł |
be quiet! System Power 10 750W Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - | 366 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 750W BN329 KZBQTZ7500BN329 | 325 zł |
Zasilacz BE QUIET! System Power 10 750W 80 Plus Bronze | 332 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 750W BN329 102604 | 337 zł |
Modyfikacje be quiet! System Power 10
Ceny na be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | od 205 zł | 13 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | od 245 zł | 8 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | od 276 zł | 16 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | od 320 zł | 19 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | od 418 zł | 23 oferty |