Блок живлення be quiet! SFX Power 3 BN321 (SFX POWER 3 450)
Відео 2Фото 4 |
be quiet! SFX Power 3 BN321 2021 рікSFX (для компактних систем) 300 Вт 24+4 pin 450 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Компактний та тихий малорозмірний блок живлення формату SFX. Дане джерело електроживлення створено для комплектації комп'ютерних систем ультракомпактних Mini-ITX або Micro ATX. Модель укомплектована 80-міліметровим вентилятором, який працює під керуванням спеціального контролера. Кулер є малошумним, навіть при максимальному навантаженні на потужність система охолодження не шумітиме голосніше 33,8 дБ.
Загалом подібний пристрій дозволить постачати електроенергію вельми продуктивний ПК, який використовує сучасні комплектуючі з оптимізованим енергоспоживанням. Комп'ютерний блок be quiet! SFX Power 3 BN321 має пристрій з одинарною 12-вольтовою лінією електропостачання, за якою доступні всі 450 Вт потужності. Над електросхемою добряче попрацювали професійні розробники, що підтверджується сертифікатом 80+ Bronze. Джерело електроживлення не сильно грітиметься, а витрата електроенергії в режимі простою зведена до мінімуму. У цьому блоці живлення є непоганий геймерський потенціал. Для підключення відеокарти доступно цілих два роз'єми PCIe 6+2 pin, що дозволить поставити на ПК сучасний графічний адаптер з оптимізованим електропостачанням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! SFX Power 3 BN321
Усі ціни 7 →be quiet SFX Power 3 450 W 80 Plus brąz sterowany temperaturą 80 mm wysoki | 318 zł |
be quiet! SFX Power 3 Zasilacz do komputera - 450 wat - 80 mm - 80 Plus 80 | 328 zł |
Zasilacz be quiet! SFX Power 3 450W (BN321) | 316 zł |
Efekty dźwiękowe 450W be quiet! Moc efektów dźwiękowych 3 |80+ Brąz | 370 zł |
Be Quiet Sfx Power 3 450w Power Supply Czarny BN321 | 403 zł |
Efekty dźwiękowe 450W be quiet! Moc efektów dźwiękowych 3 |80+ Brąz | 373 zł |
be quiet! SFX Power 3 450W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miastach i | 319 zł |
Модификації be quiet! SFX Power 3
Ціни на be quiet! SFX Power 3 |
---|---|---|---|---|
be quiet! SFX Power 3 BN320 | від 264 zł | 5 пропозицій | ||
be quiet! SFX Power 3 BN321 | від 316 zł | 7 пропозицій |