Блок живлення be quiet! Straight Power 11 BN281
Відео 16Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN281 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 11 BN281
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet Straight Power 11 Platinum 850 W w pełni modułowy 80 PLUS Platinu | 769 zł |
be quiet! Straight Power 11 850W 80+ Platinum | 729 zł |
Zasilacz komputerowy Be quiet! Straight Power 11 850W BN308 | 829 zł |
be quiet! Straight Power 11 850W 80+ Platinum | 729 zł |
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 11
Ціни на be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | від 1 031 zł | 4 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | від 729 zł | 5 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | від 567 zł | 19 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | від 664 zł | 15 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | від 769 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →