Блок живлення be quiet! TFX Power 3 BN323
Відео 2Фото 4 |
be quiet! TFX Power 3 BN323 80+ Bronze 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! TFX Power 3 BN323
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet TFX Power 3 300 W Gold 80 Plus Gold wentylator sterowany temperat | 293 zł |
be quiet! TFX Power 3 300W 80+ Gold Czarny | 299 zł |
Zasilacz be quiet! TFX POWER 3 300W GoldTFX POWER 3 300W Gold | 389 zł |
Be Quiet Tfx Power 3 80+ Gold 300w Power Supply Czarny BN323 | 315 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації be quiet! TFX Power 3
Ціни на be quiet! TFX Power 3 |
---|---|---|---|---|
be quiet! TFX Power 3 BN322 | від 259 zł | 9 пропозицій | ||
be quiet! TFX Power 3 BN323 | від 293 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →