Zasilacz FSP HEXA 85+ PRO HA2-650
Zdjęcia 12 |
FSP HEXA 85+ PRO HA2-650 2021 rokHEXA |
|
Stosunkowo niedrogi zasilacz komputerowy z obwodami z certyfikatem 80+ Bronze. Wbudowany konwerter DC-DC sprawia, że zasilanie podzespołów komputera jest bardziej stabilne i niezawodne. Model ten posiada pojedynczą linię zasilającą 12 V, co znacznie poprawia wydajność potężnych podzespołów. Teraz system komputerowy będzie w stanie zmaksymalizować potencjał zasobów sprzętowych zaangażowanych w obudowę.
Zasilacz komputerowy FSP HEXA 85+ PRO HA2-650 wyposażony jest w nowoczesne elastyczne okablowanie w postaci płaskich kabli. Linia zasilająca płyty głównej posiada dodatkową nylonową osłonę ochronną, która ułatwia wyciągnięcie skrętu kabla i poprawia wygląd montażu komputera. Zasilacz ten zapewnia szeroką gamę technologii ochronnych: OCP, OPP, OVP, SCP. Teraz zespół komputerowy będzie mógł śmiało pracować bezpośrednio z domowego zasilacza. Zasilacz wykorzystuje zoptymalizowany system chłodzenia, chłodnica jest wyjątkowo cicha. Ten blok umożliwia podłączenie połączonej karty graficznej do komputera za pomocą złączy PCIe 6+2 pin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Kup FSP HEXA 85+ PRO HA2-650
FSP/Fortron Hexa 85 Pro 650W zasilacz 204 pin ATX ATX Czarny PPA6505301 | 369 zł |
Zasilacz Fortron Hexa 85+ Pro 650W | 380 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Fortron FSP HEXA 85+ PRO 650 W, 80 Plus Bronze Certi | 367 zł |
Modyfikacje FSP HEXA 85+ PRO
Ceny na FSP HEXA 85+ PRO |
---|---|---|---|---|
FSP HEXA 85+ PRO HA2-450 | od 319 zł | 2 oferty | ||
FSP HEXA 85+ PRO HA2-550 | od 292 zł | 7 oferty | ||
FSP HEXA 85+ PRO HA2-650 | od 367 zł | 3 oferty |