Блок живлення FSP HEXA 85+ PRO HA2-650
Фото 12 |
FSP HEXA 85+ PRO HA2-650 2021 рікHEXA |
|
Порівняно недорогий комп'ютерний блок живлення із сертифікованою схемотехнікою за стандартом 80+ Bronze. Вбудований перетворювач DC-DC робить електропостачання комп'ютерних комплектуючих більш стабільним та надійним. Дана модель має одинарну лінію живлення 12 V, що помітно покращує продуктивність потужних комплектуючих. Тепер комп'ютерна система зможе максимально розкрити потенціал задіяних на шасі апаратних ресурсів.
Комп'ютерний блок живлення FSP HEXA 85+ PRO HA2-650 оснащений сучасною гнучкою проводкою у вигляді плоских шлейфів. Лінія живлення материнської плати має додаткову захисну оболонку з нейлону, що дозволяє полегшити протяжку кабельного скручування та покращити вигляд комп'ютерного складання. У цьому джерелі електроживлення передбачено широкий перелік захисних технологій: OCP, OPP, OVP, SCP. Тепер комп'ютерне збирання зможе впевнено працювати безпосередньо від побутової електромережі. Блок живлення використовує оптимізовану систему охолодження, робота кулера є дуже тихою. Цей блок дозволяє підключити до комп'ютера комбіновану відеокарту, використовуючи роз'єм PCIe 6+2 pin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Купити FSP HEXA 85+ PRO HA2-650
FSP/Fortron Hexa 85 Pro 650W zasilacz 204 pin ATX ATX Czarny PPA6505301 | 369 zł |
Zasilacz Fortron Hexa 85+ Pro 650W | 380 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Fortron FSP HEXA 85+ PRO 650 W, 80 Plus Bronze Certi | 367 zł |
Модификації FSP HEXA 85+ PRO
Ціни на FSP HEXA 85+ PRO |
---|---|---|---|---|
FSP HEXA 85+ PRO HA2-450 | від 328 zł | 1 пропозиція | ||
FSP HEXA 85+ PRO HA2-550 | від 292 zł | 5 пропозицій | ||
FSP HEXA 85+ PRO HA2-650 | від 367 zł | 3 пропозиції |