Блок живлення FSP Hyper 80+ PRO H3-550
Відео 1Фото 12 |
FSP Hyper 80+ PRO H3-550 2020 рікHyper |
|
Відповідає IEC 62368. Стандарт ErP/Eup 2013.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Hyper 80+ PRO H3-550
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FSP H3-550 BULK | 325 zł |
Zasilacz FSP/Fortron Hyper 80+ PRO 550W (9PA5509401) | 319 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Fortron PSU HYPER 80+PRO 550W 549.6 W - PACZKOMAT, P | 227 zł |
Відеоогляди
Модификації FSP Hyper 80+ PRO
Ціни на FSP Hyper 80+ PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hyper 80+ PRO H3-550 | від 227 zł | 3 пропозиції | ||
FSP Hyper 80+ PRO H3-650 | від 341 zł | 2 пропозиції | ||
FSP Hyper 80+ PRO H3-700 | від 378 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →