Zasilacz FSP Hyper 80+ PRO H3-550
Wideo 1Zdjęcia 12 |
FSP Hyper 80+ PRO H3-550 2020 rokHyper |
|
Zgodny z normą IEC 62368. Norma ErP / Eup 2013.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FSP Hyper 80+ PRO H3-550
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FSP H3-550 BULK | 325 zł |
Zasilacz FSP/Fortron Hyper 80+ PRO 550W (9PA5509401) | 319 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Fortron PSU HYPER 80+PRO 550W 549.6 W - PACZKOMAT, P | 227 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FSP Hyper 80+ PRO
Ceny na FSP Hyper 80+ PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hyper 80+ PRO H3-550 | od 227 zł | 3 oferty | ||
FSP Hyper 80+ PRO H3-650 | od 341 zł | 2 oferty | ||
FSP Hyper 80+ PRO H3-700 | od 378 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →