Obudowa Fractal Design North czarny (FD-C-NOR1C-02)
Wideo 6Zdjęcia 22 |
Obudowa Midi Tower klasy premium, ozdobiona elewacją z drewna orzechowego. Do zdjęcia górnej pokrywy służy wkładka wykonana z przyjemnej w dotyku sztucznej skóry. Złącza i przyciski panelu sterowania są otoczone złotą ramką. Ten sam dekor, ze złoceniem, zastosowano także na nogach. Za fasadą kratową wykonaną z naturalnego drewna zamontowana jest wkładka przeciwkurzowa o drobnych oczkach.
Obudowa komputera Fractal Design North wyposażona jest w dwa fabryczne wentylatory Aspect PWM 140 mm. Platforma ma dużą ilość wolnego miejsca na instalację układu chłodzenia wodą. Z przodu możliwe będzie umieszczenie chłodnicy 360 mm. Rama górna przeznaczona jest do montażu wymiennika ciepła SVO o średnicy 240 mm. 355 mm jest przeznaczone na karty rozszerzeń PCIe, w tym na oddzielną kartę graficzną. Wysokość wieży wymiany ciepła procesora może osiągnąć 145 mm. Obudowa wyposażona jest w klatkę na dyski twarde dla dwóch urządzeń 3,5″. Dodatkowo dostępna jest pomocnicza platforma montażowa dla jednego dysku SSD 2,5″. To etui jest również dostępne w modyfikacji Mesh, która posiada siateczkową ściankę boczną. Dodatkowo dostępna jest wersja malowana na biało z fasadą dębową.
Kup Fractal Design North czarny
Wszystkie ceny 11 →Fractal Design North FD-C-NOR1C-02 Obudowa Komputerowa North Charcoal Blac | 649 zł |
Fractal Design North - Charcoal Black TG Dark Tint - Obudowa komputerowa - | 699 zł |
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black TG Light KOFDEOC0NOR1C02 | 656 zł |
Fractal Design North Charcoal Black TG Light OB-FRD-0098 | 759 zł |
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black TG Light 101948 | 656 zł |
Modyfikacje Fractal Design North
Ceny na Fractal Design North |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North biały | od 658 zł | 3 oferty | ||
Fractal Design North czarny | od 649 zł | 11 oferty |