Obudowa NZXT H6 Flow RGB biały (CC-H61FW-R1)
Wideo 10Zdjęcia 6 |
NZXT H6 Flow RGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup NZXT H6 Flow RGB biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NZXT H6 Flow RGB biała OB-NZX-0082 | 629 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! NZXT H6 Flow RGB, tower case (Kolor: BIAŁY, tempered | 737 zł |
NZXT H6 Flow RGB Midi-Tower - Biały | 814 zł |
Obudowa H6 Flow RGB CC-H61FW-R1 | 816 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NZXT H6 Flow RGB
Ceny na NZXT H6 Flow RGB |
---|---|---|---|---|
NZXT H6 Flow RGB biały | od 629 zł | 4 oferty | ||
NZXT H6 Flow RGB czarny | od 626 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →