Obudowa NZXT H6 Flow biały (CC-H61FW-01)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
NZXT H6 Flow biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup NZXT H6 Flow biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nzxt H6 Flow CC-H61FW-01 Obudowa Komputerowa Biały 120 mm x 3 | 512 zł |
NZXT H6 Flow biała OB-NZX-0084 | 509 zł |
Obudowa Nzxt H6 Flow (CC-H61FW-01) | 563 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! NZXT H6 Flow, tower case (Kolor: BIAŁY, tempered glass | 670 zł |
Wieża midi-tower NZXT H6 Flow - biała | 712 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NZXT H6 Flow
Ceny na NZXT H6 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H6 Flow biały | od 509 zł | 6 oferty | ||
NZXT H6 Flow czarny | od 506 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →