Obudowa NZXT H7 Flow biały (CM-H71FW-01)
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Modyfikacja obudowy H7 ze zoptymalizowanym systemem wentylacji. Obudowa ta różni się od wersji podstawowej w pełni perforowanym panelem przednim, co znacznie ułatwia dopływ świeżego powietrza do przestrzeni roboczej obudowy w celu odprowadzania ciepła z załadowanych komponentów. Jednocześnie wszystkie główne kanały kanału powietrznego są chronione drobną siatką przeciwpyłową. Przestrzeń robocza podwozia pozostanie czysta znacznie dłużej niż zwykle, platforma nie będzie musiała być często czyszczona z kurzu.
Obudowa komputera NZXT H7 Flow posiada preinstalowany system chłodzenia - na pokładzie platformy znajdują się dwa gramofony 120 mm. Wentylatory pomocnicze i regulator prędkości wirnika można zamówić opcjonalnie z tą obudową. Podobnie jak większość markowych rozwiązań firmy NZXT, obudowa posiada bardzo praktyczny system zarządzania kablami. Bogata ilość otworów technologicznych i elementów mocujących pozwala bezpiecznie i dyskretnie zamontować łączniki komunikacyjne. Zmontowana zabudowa będzie wyglądać niezwykle estetycznie i stylowo. To pudełko jest przeznaczone do złożenia funkcjonalnego i wydajnego komputera o dobrych parametrach do gier.
Kup NZXT H7 Flow biały
Wszystkie ceny 19 →NZXT Obudowa H7 Flow z oknem Biała KONZXOD00000031 | 559 zł |
NZXT H7 Flow biała OB-NZX-0064 | 539 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow Biały | 539 zł |
NZXT Obudowa H7 Flow z oknem Biała CM-H71FW-01 | 569 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow Biały | 539 zł |
Modyfikacje NZXT H7 Flow
Ceny na NZXT H7 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Flow biały | od 536 zł | 19 oferty | ||
NZXT H7 Flow czarny | od 579 zł | 17 oferty |