Obudowa Kolink Unity Nexus czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Kolink Unity Nexus czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Unity Nexus czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
E-ATX Unity Nexus RGB Średnia obudowa z panelem szklanym czarna PGW-CH-KOL | 446 zł |
Kolink Unity Nexus - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 494 zł |
Kolink Unity Nexus ARGB OB-KLNK-0005 | 446 zł |
Kolink Unity Nexus ARGB Mid-tower - czarny | 508 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Unity Nexus ARGB (UNITYNEXUS) - PACZKOMAT, PO | 444 zł |
Kolink Unity Nexus ARGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 469 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →