Obudowa Kolink Citadel Mesh czarny
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Kolink Citadel Mesh czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Citadel Mesh czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Citadel Mesh Micro ATX Case obudowa komputera obudowa PC mała obudoObudowa MICRO ATX. płyty główne w formatach od Mini-ITX do Micro-ATX oraz kart graficznych o długości do 345 mm. obudowa micr... więcejo ATX umożliwia również instalację wydajnego chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 190 mm
Obudowa PC z wentylatorem, obudowa PC do chłodzenia wodą. 2 x fabrycznie zainstalowane wentylatory PWM o średnicy 120 mm. całkowita liczba możliwych wentylatorów w obudowie mini komputera: 2 x 120/140 mm (z przodu), 2 x 120/140 mm (pokrywa), 1 x 120 mm (Tył). W obudowie matx znajduje się również miejsce na grzejnik 240 i 280 mm
Obudowa Airflow. cała przednia część obudowy PC jest pokryta siatką, która w połączeniu z fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami gwarantuje doskonały przepływ powietrza
Obudowa do gier komputerowych. szklana obudowa, w której do wyboru może pomieścić 2 x 3,5 lub 2,5-calowe dyski i 2 x 2,5 cala. panel we/wy z dwoma portami USB 3.0 i jednym portem USB 2.0 oraz HD Audio
Szklana obudowa, przezroczysta z boku. przezroczyste szkło to doskonała oferta dla użytkowników, którzy chcą mieć oko na pracę komponentów Amazon.plZłóż skargę | 271 zł |
Kolink Citadel Mesh Micro-ATX OB-KLNK-0042Obudowa Kolink Citadel Mesh Micro-ATX jest odpowiednia dla tych, którzy potrzebują kompaktowej obudowy do gier z dużym przepł... więcejywem powietrza. Dzięki dużemu frontowi z siatki i dwóm fabrycznie zainstalowanym wentylatorom PWM 120 mm za nim, obudowa Micro-ATX umiejętnie łączy atrakcyjny wygląd z doskonałą wydajnością. Komponenty sprzętowe można szeroko wyeksponować przez boczne drzwi wykonane z hartowanego szkła - idealna obudowa do komputerowy gamingowych. Cechy Kolink Citadel Mesh w skrócie: Duży front z siatki z dwoma fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami PWM 120 mm w kolorze czarnym Drzwi boczne ze szkła hartowanego zapewniają niezakłócony widok wewnątrz Nadaje się do płyt głównych Micro-ATX i Mini-ITX Możliwa pionowa instalacja karty graficznej 2,5-slotowej (kabel typu riser dostępna osobno) Możliwy montaż radiatora 280 mm z przodu i 240 mm na górze Panel I/O z dwoma portami USB 3.0 i jednym portem USB 2.0 oraz dźwiękiem HD Miejsce na karty graficzne do 345 mm, chłodzenie procesora do 190 mm i zasilacze do 200 mm Komputronik.plZłóż skargę | 239 zł |
Obudowa do komputera Micro Tower Kolink CITADEL MESH, czarnySpecyfikacja Kolor produktu Czarny Materiały Stal Materiały Szkło hartowane Materiały Plastik Ma... więcejteriały Siatka Boczne okno Tak Ilość zatok 3.5" 2 Obsługiwany typ płyty głównej micro ATX Obsługiwany typ płyty głównej Mini-ITX Model PC Ilość zatok 2,5 " 3 Maksymalna wysokość chłodzenia procesora 19 cm Maksymalna długość PSU 20 cm Układ Micro Tower Liczba slotów rozszerzeń 4 Panel(e) ze szkła hartowanego Tak Wydajność chłodzenia płynem 2 Maksymalna długość kart graficznych 34,5 cm Wysokość produktu 375 mm Szerokość produktu 230 mm Głębokość produktu 400 mm Waga produktu 5,3 kg Wysokość opakowania 430 mm Głębokość opakowania 460 mm Szerokość opakowania 285 mm Obsługiwane rozmiary dysków twardych 2.5 Obsługiwane rozmiary dysków twardych 3.5" Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2 Wejście audio Tak Liczba portów USB 2.0 2 Wyjście audio Tak Obsługiwana średnica wentylatorów górnych 120 mm Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych 240 mm Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych 120 mm Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich 280 mm Obsługiwana średnica wentylatorów przednich 120 mm Maksymalna ilość wentylatorów przednich 2 Maksymalna ilość wentylatorów górnych 2 Zainstalowane wentylatory przednie 2x 120 mm Maksymalna ilość wentylatorów tylnych 1 Obsługiwany typ zasilaczy ATX Szerokość 285mm Długość 460mm Wysokość 430mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 304 zł |
No name Obudowa do komputera Micro Tower Kolink CITADEL MESH, czarnyAkces-markt.pl Złóż skargę | 281 zł |
Kolink Citadel Mesh Tower Case Czarny CITADEL-MESHSpecyfikacja:- Format: Micro-ATX- Obsługiwany zasilacz: ATX- Obsługiwana płyta główna: Micro-ATX / Mini-ITX- Sloty rozszerzeń... więcej: 4- Materiał: Stal, hartowane szkło, plastik- Wymiary: 230x375 x 400 mm- Okno boczne: Hartowane szkło- Miejsce na kartę graficzną: 345 mm długości- Miejsce na chłodzenie procesora: 190 mm wysokościDostęp tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 236 zł |
Seria Kolink CitadelPorównaj w tabeli →
od 236 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.
od 319 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 288 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 367 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 579 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
BEST Budget NON RGB Airflow Case Kolink Citadel Mesh
7 marca 20229 990 przegląd
Kolink Citadel MESH ATX ARGB PC Case This Is The One To Beat
7 września 20226 717 przegląd
Kolink Citadel Mesh ATX ARGB
9 maja 20221 514 przegląd
Kolink Citadel MESH RGB Best Budget MATX Airflow PC Case
31 sierpnia 202054 485 przegląd
Kolink Citadel Mesh RGB Lights Mad Freakout Flashing-RESOLVED!!
8 lipca 2022304 przegląd
Kolink Citadel Mesh & Mesh RGB
3 sierpnia 202027 633 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 252 zł
od 259 zł
od 288 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 319 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 199 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 211 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt.
od 287 zł
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory