Корпус Lian Li Lancool 205M Mesh білий
Фото 14 |
Lian Li Lancool 205M Mesh білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Lian Li Lancool 205M Mesh білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lian Li LANCOOL 205M Mesh Micro-ATX-Gehäuse szkło hartowane - weiß LANCOOL | 428 zł |
Lian Li LANCOOL 205M Mesh White OB-LIA-0090 | 369 zł |
Lian Li LANCOOL 205M Mesh Biały | 379 zł |
Lian Li LANCOOL 205M Mesh Micro-ATX Case White | 373 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lian Li LANCOOL 205M Mesh Micro-ATX-Gehäuse, Tempered | 367 zł |
Модификації Lian Li Lancool 205M Mesh
Ціни на Lian Li Lancool 205M Mesh |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool 205M Mesh білий | від 367 zł | 6 пропозицій | ||
Lian Li Lancool 205M Mesh чорний | від 616 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →