Корпус Lian Li ODYSSEY X сріблястий (G99.TR01A.00)
Відео 16Фото 5 |
Просунутий і високоякісний модульний корпус з шасі, що вільно конфігурується. Це дуже містка платформа Full Tower, яка фанерована ефектними алюмінієвими вставками та загартованим склом. Кейс відрізняється поворотним піддоном материнської плати, даючи можливість орієнтувати платформу у різний спосіб. Комп'ютерний корпус Lian Li ODYSSEY X має три робочі положення: Dynamic, Dynamic-R та Performance.
Орієнтація кейсу впливає на продуваність шасі. У положенні Performance на передній панелі можна розмістити до чотирьох вентиляторів 120 мм (або три 140 мм), що гарантує найкраще повітряне охолодження. Додатково шасі має великий потенціал для встановлення високоефективної рідинної системи на дискретних компонентах. Кейс дозволить одночасно задіяти два радіатори 480 і 360 мм, що зробить охолодження як ніколи продуктивним. Цей корпус добре сумісний з материнськими платами великого формату: E-ATX та XL-ATX. Під карти розширення виділено вісім окремих слотів. Опціонально доступне кріплення із райзером PCIe 4.0 (PCIe 3.0) для вертикального монтажу відеокарти. Шасі забезпечене посадковим місцем для встановлення резервуара з охолоджувальною рідиною.
Купити Lian Li ODYSSEY X сріблястий
Усі ціни 6 →Lian Li Odyssey X Big Tower - srebrny Odyssey X Silver | 2 015 zł |
Lian Li Odyssey X srebrna OB-LIA-0062 | 1 649 zł |
Obudowa Lian Li Odyssey X Srebrna | 1 659 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lian Li Odyssey X Srebrna (TR-01A) - PACZKOMAT, POCZTA | 1 652 zł |
Lian Li Odyssey X Tower Case With Window Posrebrzany G99.TR01A.00 | 2 160 zł |
Lian Li Odyssey X Silver - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 729 zł |
Модификації Lian Li ODYSSEY X
Ціни на Lian Li ODYSSEY X |
---|---|---|---|---|
Lian Li ODYSSEY X сріблястий | від 1 649 zł | 6 пропозицій | ||
Lian Li ODYSSEY X чорний | від 1 335 zł | 5 пропозицій |