Корпус Lian Li Lancool чорний (G99.LAN3X.00)
Відео 32Фото 11 |
Великий ігровий корпус Full Tower із дуже зручною конструкцією шасі. Цей кейс отримав скляні боковини, підвішені на поворотні петлі. Бічні кришки не перекривають нижній відсік. Нижня частина корпусу оснащена окремими бічними кришками, які мають практичний механізм відкиду. Усередині нижньої секції передбачена прогумова підставка для блоку живлення та кілька стійок HDD з можливістю швидкого та зручного безгвинтового кріплення накопичувачів.
Комп'ютерний корпус Lian Li Lancool має відмінну сумісність із баштовими системами охолодження CPU. На шасі легко поміститься повітряна вежа заввишки 187 мм, що дозволить ефективно стабілізувати температуру будь-якого процесора підвищеної потужності. Платформа продувається за допомогою чотирьох вентиляторів 140 мм. Вертушки мають RGB-підсвічування, при цьому користувач може налаштовувати як відтінок свічення, так і мерехтіння світлодіодів. Все налаштування виконується окремими кнопками на панелі інтерфейсів. Цей корпус забезпечений парою роз'ємів USB 3.2 та ще одним портом USB 3.2. Type C.
Купити Lian Li Lancool чорний
Усі ціни 9 →Lian-Li LANCOOL III E-ATX-Gehäuse Midi-Tower - Schwarz LANCOOL 3-X Black | 867 zł |
Lian Li LANCOOL III czarna OB-LIA-0079 | 689 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool III | 810 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool III LANCOOL III BLACK | 810 zł |
Модификації Lian Li Lancool
Ціни на Lian Li Lancool |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool білий | від 730 zł | 13 пропозицій | ||
Lian Li Lancool чорний | від 679 zł | 9 пропозицій |