Obudowa Lian Li ODYSSEY X srebrny (G99.TR01A.00)
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Zaawansowana i wysokiej jakości obudowa modułowa z dowolnie konfigurowalną obudową. To bardzo obszerna platforma Full Tower, która została wyłożona efektownymi aluminiowymi wstawkami i hartowanym szkłem. Obudowa posiada obrotową tackę na płytę główną, co pozwala na ustawienie platformy na różne sposoby. Obudowa komputera Lian Li ODYSSEY X ma trzy pozycje pracy: Dynamic, Dynamic-R i Performance.
Orientacja obudowy wpływa na wentylację obudowy. W pozycji Performance na przednim panelu można umieścić aż cztery wentylatory 120 mm (lub trzy wentylatory 140 mm), co gwarantuje najlepsze chłodzenie powietrzem. Ponadto podwozie ma ogromny potencjał w zakresie montażu wysokowydajnego układu płynów na dyskretnych komponentach. Obudowa umożliwi jednoczesne wykorzystanie dwóch radiatorów 480 i 360 mm, co sprawi, że chłodzenie będzie wydajniejsze niż kiedykolwiek. Obudowa jest dobrze kompatybilna z płytami głównymi wielkoformatowymi: E-ATX i XL-ATX. Na karty rozszerzeń przydzielono osiem oddzielnych gniazd. Dostępny jest opcjonalny uchwyt ze wspornikiem PCIe 4.0 (PCIe 3.0) do pionowego montażu karty graficznej. Podwozie jest wyposażone w gniazdo do montażu zbiornika płynu chłodzącego.
Kup Lian Li ODYSSEY X srebrny
Wszystkie ceny 6 →Lian Li Odyssey X Big Tower - srebrny Odyssey X Silver | 2 015 zł |
Lian Li Odyssey X srebrna OB-LIA-0062 | 1 649 zł |
Obudowa Lian Li Odyssey X Srebrna | 1 659 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lian Li Odyssey X Srebrna (TR-01A) - PACZKOMAT, POCZTA | 1 652 zł |
Lian Li Odyssey X Tower Case With Window Posrebrzany G99.TR01A.00 | 2 160 zł |
Lian Li Odyssey X Silver - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 729 zł |
Modyfikacje Lian Li ODYSSEY X
Ceny na Lian Li ODYSSEY X |
---|---|---|---|---|
Lian Li ODYSSEY X czarny | od 1 335 zł | 5 oferty | ||
Lian Li ODYSSEY X srebrny | od 1 649 zł | 6 oferty |