Корпус Kolink Citadel Mesh чорний
Відео 6Фото 10 |
Kolink Citadel Mesh чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Kolink Citadel Mesh чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KOLINK Citadel Mesh Micro ATX Case obudowa komputera obudowa PC mała obudo | 271 zł |
Kolink Citadel Mesh Micro-ATX OB-KLNK-0042 | 239 zł |
No name Obudowa do komputera Micro Tower Kolink CITADEL MESH, czarny | 281 zł |
Kolink Citadel Mesh Tower Case Czarny CITADEL-MESH | 236 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →