Obudowa Kolink Citadel czarny (GEKL-043)
Zdjęcia 10 |
Kolink Citadel czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Citadel czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Citadel Micro-ATX obudowa szkło hartowane - czarne | 238 zł |
Kolink Citadel - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 242 zł |
Kolink Citadel Micro-ATX OB-KLNK-0039 | 209 zł |
Obudowa Kolink Citadel (GEKL-043) | 209 zł |
Obudowa KOLINK CITADEL CITADEL (Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny) | 264 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →