Obudowa Kolink Observatory Z czarny
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Kolink Observatory Z czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Observatory Z czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Observatory Z ARGB E-ATX Midi Tower Case komputerowy 4 fabrycznie z | 677 zł |
Kolink Observatory Z ARGB OB-KLNK-0021 | 649 zł |
Kolink Observatory Z Argb Tower Case Przezroczysty OBSERVATORY-Z | 613 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →