Obudowa Kolink Observatory Lite biały
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Kolink Observatory Lite biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Observatory Lite biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Observatory Lite ARGB Midi Tower - matowe ß Observatory Lite ARGB W | 441 zł |
Kolink Observatory Lite ARGB biała OB-KLNK-0051 | 339 zł |
Kolink Observatory Lite ARGB White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 359 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kolink Observatory Lite
Ceny na Kolink Observatory Lite |
---|---|---|---|---|
Kolink Observatory Lite biały | od 339 zł | 3 oferty | ||
Kolink Observatory Lite czarny | od 287 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →