Obudowa Kolink Citadel Glass SE czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Kolink Citadel Glass SE czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Citadel Glass SE czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Etui Citadel Glass SE ARGB Micro-ATX - szkło hartowane - oświetleni | 391 zł |
Kolink Citadel Glass SE ARGB OB-KLNK-0044 | 369 zł |
No name Obudowa Kolink Citadel Glass SE ARGB Micro-ATX - czarna | 421 zł |
Obudowa Kolink Citadel Glass SE ARGB | 369 zł |
Obudowa Kolink Citadel Glass SE ARGB Micro-ATX - czarna | 419 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Citadel Glass SE ARGB - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 367 zł |
Kolink Citadel Glass SE ARGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 369 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →