Obudowa Kolink Inspire K2 ARGB czarny
Zdjęcia 9 |
Kolink Inspire K2 ARGB czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Inspire K2 ARGB czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Inspire K2 Micro-ATX obudowa komputerowa RGB obudowa PC szklana obu | 179 zł |
Kolink Inspire K2 A-RGB Micro-ATX OB-KLNK-0035 | 170 zł |
Obudowa Kolink Inspire K2 Plus ARGB | 257 zł |
Kolink Inspire K2 A-RGB Micro-ATX Obudowa, Szkło Hartowane - czarne | 215 zł |
Kolink Inspire K2 Plus obudowa PC oświetlenie ARGB wentylator ARGB 120 mm | 218 zł |
Kolink Inspire K2 ARGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →