Корпус be quiet! Silent Base 802 Window чорний (BGW39)
Відео 6Фото 11 |
Фірмовий ексклюзив від Be quiet, що позиціонується виробником у вищий ціновий сегмент. При цьому корпус володіє всім необхідним функціоналом для подібного позиціонування. Це модульна платформа, яка дозволяє індивідуально підійти до процесу складання потужної і продуктивної комп'ютерної системи. Кейс поставляється з комплектом знімних панелей. Для фронтальної частини і верхівки передбачено два типи кришок: сітчасті і глухі.
Сітчасті панелі зроблять комп'ютерний корпус Be quiet Silent Base 802 Window більш холодним. Для таких кришок передбачається хороший захист від пилу. Але при бажанні сіточки можна замінити на глухі панелі, які зсередини оснащені шумоізоляцією. При установці глухих кришок спереду і зверху все одно залишаються канали вентиляції, що вкрай важливо для відводу тепла від гарячих комплектуючих.
Серед іншого корпус має дуже хорошу комплектацію. Так, платформа має три встановлених вентилятора 140 мм.штатні вертушки належать до серії Pure Wings 2. Такі крильчатки забезпечать хорошу вентиляцію шасі навіть при установці глухих панелей. Бічні кришки фіксуються за допомогою швидкознiмного механізму з пружинною кнопкою. Головна боковина представлена металевою рамкою з великою скляною вставкою. Інша боковина є глухою, вона оснащена зсередини ізоляцією. Внутрішня частина шасі має продуману 2-секційну конструкцію. Усередині корпусу повно знімних компонентів.
Купити be quiet! Silent Base 802 Window чорний
Усі ціни 12 →Be Quiet Silent Base 802 czarny W BGW39 | 725 zł |
Obudowa be quiet! Silent Base 802 Window Black (BGW39) | 848 zł |
be quiet! Silent Base 802 TG - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - C | 821 zł |
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Window Black BGW39 KZBQTI0000BGW39 | 717 zł |
be quiet! Silent Base 802, czarna, z oknem OB-BEQ-0020 | 787 zł |
Модификації be quiet! Silent Base 802 Window
Ціни на be quiet! Silent Base 802 Window |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Base 802 Window білий | від 589 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! Silent Base 802 Window чорний | від 688 zł | 13 пропозицій |