Корпус be quiet! Silent Base 802 чорний (BG039)
Відео 19Фото 11 |
Цей корпус поєднує в собі відразу дві комп'ютерні платформи. У першому випадку бокс може використовувати шумоізоляцію, що зробить роботу ПК гранично тихою. У другому випадку шумоізольовані кришки можна замінити на добре продуваються сітчасті вставки. Тобто користувачеві надається вибір, яким повинен бути системний блок для тієї чи іншої збірки. Комп'ютерний корпус Be quiet Silent Base 802 BG039 гарантує чудову ємність шасі.
Вельми великий піддон материнської плати дає можливість поставити на борт рішення E-ATX. Повнорозмірну системну плату вийде оснастити процесором висотою до 185 мм. у системний блок поміститься мало не будь-який флагманський CPU, якому під силу розкрити потенціал найсучасніших ігор! При створенні графічної системи допустимо використовувати відеокарту довжиною до 432 мм.якщо у користувача є райзер, то GPU можна поставити вертикально. У корпусі передбачена система охолодження зі збільшеною продуктивністю. Відведення тепла реалізований трьома фірмовими вентиляторами Pure Wings 2 з крильчаткою 140 мм.у системного блоку вистачить потенціалу, щоб створити на його базі ультрасучасну геймерську станцію високої потужності і продуктивності.
Купити be quiet! Silent Base 802 чорний
Усі ціни 20 →Be Quiet Silent Base 802 czarna BG039 | 763 zł |
be quiet! Silent Base 802 - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czar | 784 zł |
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 KZBQTI0000BG039 | 690 zł |
Obudowa BE QUIET! Silent Base 802 BG039 | 699 zł |
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 57633 | 716 zł |
Модификації be quiet! Silent Base 802
Ціни на be quiet! Silent Base 802 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Base 802 білий | від 599 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Silent Base 802 чорний | від 676 zł | 21 пропозиція |