Obudowa be quiet! Silent Base 802 czarny (BG039)
Wideo 19Zdjęcia 11 |
Ten przypadek łączy jednocześnie dwie platformy komputerowe. W pierwszym przypadku w pudełku można zastosować izolację akustyczną, dzięki czemu komputer będzie wyjątkowo cichy. W drugim przypadku osłony dźwiękochłonne można zastąpić dobrze wentylowanymi wstawkami z siatki. Oznacza to, że użytkownik ma wybór, jaka powinna być jednostka systemowa dla konkretnego zespołu. Obudowa komputera Be quiet Silent Base 802 BG039 gwarantuje doskonałą pojemność obudowy.
Bardzo duża taca płyty głównej umożliwia umieszczenie na pokładzie rozwiązania E-ATX. Pełnowymiarowa płyta główna może być wyposażona w procesor o wysokości do 185 mm. Prawie każdy flagowy procesor zmieści się w jednostce systemowej, co może uwolnić potencjał najnowocześniejszych gier! Przy tworzeniu systemu graficznego dopuszczalne jest użycie karty graficznej o długości do 432 mm. Jeśli użytkownik ma riser, GPU można ustawić pionowo. Obudowa zapewnia system chłodzenia o zwiększonej wydajności. Odprowadzanie ciepła jest realizowane przez trzy autorskie wentylatory Pure Wings 2 z wirnikiem 140 mm. Jednostka systemowa ma wystarczający potencjał, aby na jej podstawie stworzyć ultranowoczesną stację do gier o dużej mocy i wydajności.
Kup be quiet! Silent Base 802 czarny
Wszystkie ceny 20 →Be Quiet Silent Base 802 czarna BG039 | 763 zł |
be quiet! Silent Base 802 - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czar | 784 zł |
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 KZBQTI0000BG039 | 690 zł |
Obudowa BE QUIET! Silent Base 802 BG039 | 699 zł |
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 57633 | 716 zł |
Modyfikacje be quiet! Silent Base 802
Ceny na be quiet! Silent Base 802 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Base 802 biały | od 599 zł | 14 oferty | ||
be quiet! Silent Base 802 czarny | od 676 zł | 21 oferta |