Obudowa be quiet! Pure Base 500DX biały (BGW38)
Wideo 18Zdjęcia 9 |
Średniej wielkości etui niemieckiej firmy Be quiet. Platforma pozwala na zbudowanie komputera o niemal każdej klasie wydajności. O wysokim statusie koperty świadczy między innymi jego waga – model waży 7,8 kg, co wskazuje na zastosowanie grubego metalu u podstawy ramy i okładziny. Z przodu znajduje się panel z siateczki, który pozwala systemowi chłodzenia na swobodne zasysanie dowolnej ilości powietrza.
Ta sama siatka jest na górze. Panel przedni wyposażony jest w parę pasków LED. Odłączając przednią siatkę nie musisz martwić się o integralność przewodów, ponieważ podświetlenie podłącza się za pomocą zacisków stykowych. Obudowa komputera Be quiet Pure Base 500DX otrzymała dobry system chłodzenia. Za wydmuchanie obudowy odpowiadają trzy 140mm wentylatory z serii Pure Wings 2. Wydajność tej obudowy jest ponadprzeciętna.
Tak więc platforma jest w stanie pomieścić wieżę chłodzącą CPU o wysokości do 190 mm wewnątrz, 369 mm przeznaczono na montaż karty graficznej. Jako zasilacz można zastosować wystarczająco mocny model, ponieważ długość jednostki może osiągnąć solidne 258 mm. Przód, góra i dół są zabezpieczone przed kurzem, co umożliwia umieszczenie na obudowie drogiego i wydajnego żelaza, wrażliwego na kurz.
Kup be quiet! Pure Base 500DX biały
Wszystkie ceny 22 →Be Quiet Base 500Dx BGW38 Obudowa Komputerowa Pc Biały Midi Tower | 409 zł |
Be quiet! Obudowa PURE BASE 500DX BIAŁY KZBQTI0000BGW38 | 437 zł |
be quiet! Pure Base 500DX z oknem, biała OB-BEQ-0014 | 509 zł |
Obudowa BE QUIET! Pure Base 500DX | 409 zł |
Obudowa BE QUIET! Pure Base 500DX | 409 zł |
Pasuje do wszystkiego
bądź cicho! Pure Base 500DX jest stosunkowo kompaktowy pod względem długości i wysokości (według standardów formatu Midi Tower), ale jednocześnie jest raczej pulchną obudową PC. Duża głębokość pozwala na montaż nawet dwuwieżowych supercoolerów o wysokości do 19 cm oraz kart graficznych do 37 cm.
Królewna Śnieżka
Panel przedni wykonany jest z siateczki i ozdobiony dyskretnym oświetleniem ARGB. Panel jest połączony z ramą obudowy nie przewodami, ale stykami, dzięki czemu jest całkowicie zdemontowany. Korpus jest pomalowany na biało nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Oprócz bieli dostępna jest również czarna wersja Pure Base 500DX.
Brak wibracji
Klatka na dwa 3,5-calowe dyski twarde jest wyjmowana i wyposażona w miękkie gumowe podkładki pochłaniające wibracje. A miejsc na 2,5-calowe dyski SSD to nieliczne, a nie małe, pięć szt.. Ramka montażowa zasilacza również jest łatwo zdejmowana – na jagnięcinie.
Cisi fani
Główną zaletą Pure Base 500DX jest trio fabrycznie zainstalowanych, markowych wentylatorów be quiet!. Pure Wings 2 o średnicy 14 cm, ich maksymalna prędkość obrotowa wynosi 900 obr./min i może być zmniejszona za pomocą technologii PWM. A biorąc pod uwagę stosunkowo trwałe łożyska z gwintem śrubowym (łożyska hydrodynamiczne praktycznie nie są stosowane w wentylatorach obudowy) producent udziela na obudowę trzyletnią gwarancję.
Modyfikacje be quiet! Pure Base 500DX
Ceny na be quiet! Pure Base 500DX |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 500DX biały | od 389 zł | 22 oferty | ||
be quiet! Pure Base 500DX czarny | od 399 zł | 21 oferta |