Zasilacz Chieftec Proton BDF-750C
Zdjęcia 5 |
Chieftec Proton BDF-750C |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Kup Chieftec Proton BDF-750C
Wszystkie ceny 20 →Chieftec BDF-750C zasilacze PC wielokolorowe | 408 zł |
Zasilacz Chieftec Proton BDF-750C 750W | 340 zł |
Chieftec BDF-750C OB-ZAS-CHI-276 | 399 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-750C 750W 80 Plus Bronze | 405 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-750C 750W 80 Plus Bronze | 405 zł |
Chieftec Proton to świetny modularny zasilacz klasy średniej dla tych, którzy nie chcą przepłacać za modele z certyfikatem Gold lub kupować kota w worku. Do jego zalet można zaliczyć nowoczesne obwody oparte na przetwornikach DC-DC, dobrą sprawność (85%, certyfikat 80 PLUS Bronze), mocną linię główną + 12V (100% nominalnej) oraz całą gamę zabezpieczeń (SIP, UVP). , OCP, OTP, AFC). Proton ma znacznie więcej z flagowymi modelami firmy niż z zasilaczami klasy ekonomicznej, co tłumaczy popularność tego modelu.
Biorąc pod uwagę rezerwę mocy 750 W, przyzwoitą wydajność i skuteczność linii wejściowej, ta odmiana Chieftec Proton odpowiednio poradzi sobie z rolą fundamentu w potężnym komputerze do gier z 8-rdzeniowym procesorem i potężną kartą graficzną nowej generacji, taką jak RTX 3080 Przynajmniej w testach pokazał się na solidnej pierwszej piątce, nie cierpiąc szczególnie na spadki i zmarszczki na liniach wejściowych, nawet przy szczytowych obciążeniach.
W trybie półpasywnym Chieftec Proton jest bardzo cichy przy niskim obciążeniu systemu. Przy zwiększeniu obciążenia do 250 W słychać szelest łopatek chłodnicy. Powyżej 300 watów pojawia się niewielki, ale wyraźny szum. Nie przeszkadza i nie denerwuje, ale jest. Co do reszty jest to solidny model klasy średniej bez zbędnych dzwonków i gwizdków. Idealny dla tych, którzy chcą wydajnego i niezawodnego zasilacza modułowego bez przepłacania.
Modyfikacje Chieftec Proton
Ceny na Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | od 198 zł | 4 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-500S | od 242 zł | 6 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-600S | od 259 zł | 13 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-650C | od 309 zł | 17 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-750C | od 335 zł | 21 oferta | ||
Chieftec Proton BDF-850C | od 416 zł | 19 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | od 483 zł | 17 oferty |