Obudowa be quiet! Pure Base 500 FX czarny (BGW43)
Wideo 14Zdjęcia 8 |
Ta obudowa może służyć jako doskonałe rozwiązanie do przechowywania potężnych komponentów komputera Hi-End. Jednostka systemowa jest zgodna z autorską koncepcją be quiet!, która zapewnia syntezę najwyższej niezawodności, wygody i wydajności oraz autorskiej ciszy. Obudowa ta otrzymała system chłodzenia oparty na najnowszych wentylatorach Light Wings. Takie wirniki gwarantują intensywny dopływ świeżego powietrza, a obrotnice pracują z minimalnym poziomem hałasu.
obudowa komputera be quiet! Pure Base 500 FX jest idealny do organizowania dzisiejszych gier. Ta platforma jest wyposażona w spektakularne oświetlenie ARGB, które pokrywa zewnętrzne i wewnętrzne powierzchnie obudowy, tworząc ciekawą, wielobarwną panoramę. Obudowa jest chroniona ze wszystkich stron przez nylonowe wstawki z siatki. Jednocześnie pozwala na zastosowanie niemal każdego flagowego mikroprocesora z mocnym chłodzeniem - w celu ustabilizowania pracy gorącego procesora przewidziano miejsce na montaż wieży o wysokości do 190 mm. Jednostka systemowa jest doskonale kompatybilna z zaawansowanymi komponentami be quiet. Ta platforma z pewnością pociągnie za sobą montaż profesjonalnego komputera do gier lub potężnej stacji roboczej.
Kup be quiet! Pure Base 500 FX czarny
Wszystkie ceny 23 →Be Quiet Pure Base 500 FX Black obudowa ATX Mid Tower ARGB 4 fabrycznie za | 539 zł |
be quiet! Pure Base 500FX - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 579 zł |
Be quiet! Obudowa Pure Base 500 FX ARGB BGW43 czarna KZBQTI0000BGW43 | 573 zł |
be quiet! Pure Base 500 FX, czarna, z oknem OB-BEQ-0034 | 616 zł |
Obudowa BE QUIET! Pure Base 500FX | 710 zł |
Ewolucja odnoszącej sukcesy platformy be Quiet!
Platforma Pure Base 500 to doskonały przykład stylowej obudowy komputerowej, która oferuje przemyślany układ wewnętrzny, wydajne oświetlenie, wydajne chłodzenie obudowy i wysokiej jakości izolację akustyczną. Na przykład panel boczny skierowany w stronę płyty głównej jest wyposażony w wewnętrzną izolację akustyczną, a klatki dysków twardych są wyposażone w miękkie gumowe podkładki pochłaniające wibracje. Ponadto słynne wentylatory Pure Wings są początkowo ustawione na tryb cichego działania. Wewnątrz obudowy od razu po wyjęciu z pudełka zainstalowano 4 wentylatory, więc nie musisz się martwić o system chłodzenia.
Niemiecka jakość
Wysoką jakość obudowy podkreśla zastosowanie grubego metalu do ramy i dekoracji wnętrza, co nadaje obudowie wagę 8 kilogramów. Platforma Pure Base 500 FX zapewnia możliwość zbudowania komputera do gier lub pracy niemal każdej klasy. Obudowa z łatwością pomieści karty graficzne o długości do 37 cm i chłodnice wieżowe o wysokości do 19 cm. Obudowa zapewnia również wydzieloną przestrzeń dla pomp wodnych o różnych rozmiarach z przodu, z tyłu i na górze. Klatki zasilacza i napędu umieszczono w dolnej, zamkniętej komorze, co jest typowe dla większości współczesnych obudów.
Większa uwaga poświęcona oświetleniu
W porównaniu do oryginalnego Pure Base 500 i jego kontynuacji, Pure Base 500DX, w naszym egzemplarzu testowym główny nacisk kładziemy na podświetlenie obudowy. Adresowalne diody LED oświetlają zewnętrzne i wewnętrzne powierzchnie drzwi wejściowych, a wszystkie 4 wentylatory ozdobione są elementami LED obsługującymi 16,8 miliona kolorów. Panel boczny jest naturalnie przezroczysty. Producent podkreśla także, że kontroler ARGB jest w stanie zsynchronizować aż sześć komponentów ARGB i sześć wentylatorów PWM, a system podświetlenia obsługuje wiele trybów świecenia i jest kompatybilny z popularnymi systemami synchronizacji innych producentów.