Obudowa be quiet! Silent Base 802 Window biały
Wideo 6Zdjęcia 37 |
Za wyrafinowaną obudową śnieżnobiałej obudowy kryje się przemyślany projekt, który z łatwością zadowoli zaawansowanych entuzjastów, a nawet profesjonalnych konstruktorów komputerów PC. Kluczową cechą platformy jest obecność w zestawie dodatkowych paneli. Tak więc przednią część i koronkę można zmienić. Istnieje opcja z zaślepkami, które są wyposażone w izolację akustyczną lub można umieścić dobrze wentylowane wstawki z siatki.
Sprawa jest również dobra, ponieważ ma standardowy system chłodzenia. Odprowadzanie ciepła realizowane jest przez trzy wentylatory Pure Wings 2. Średnica wirnika sięga 140 mm. Obudowa na komputer Be quiet Silent Base 802 Window zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować idealnie zbalansowany komputer do gier. Gamingowy charakter modelu podkreśla obecność pary pionowych wtyczek do instalacji PCI.
Pozwala to na użycie w systemie wydajnej 2-slotowej karty graficznej. Pionowy montaż takiej grafiki doda obudowie solidnej dawki gamingowej estetyki. Obudowa obsługuje procesory o wysokości wieży do 185 mm. Z przodu i na dole znajdują się łatwo zdejmowane sitka z drobnej siatki. Pokrowiec spoczywa na nogach, które w razie potrzeby można zdjąć. W komplecie z pustymi panelami platforma staje się niemal bezgłośna, co przyda się w nocy lub wczesnym rankiem.
Kup be quiet! Silent Base 802 Window biały
Wszystkie ceny 24 →Be Quiet Silent Base 802 biały BGW40 | 719 zł |
Be quiet! Obudowa Silent Base 802 BGW40 Okno Biała KZBQTI0000BGW40 | 690 zł |
Obudowa do komputera be quiet! Silent Base 802 Window White BGW40 | 1 099 zł |
be quiet! Silent Base 802, biała, z oknem OB-BEQ-0021 | 689 zł |
Obudowa BE QUIET! Silent Base 802 BGW40 | 650 zł |
Modyfikacje be quiet! Silent Base 802 Window
Ceny na be quiet! Silent Base 802 Window |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Base 802 Window biały | od 589 zł | 26 oferty | ||
be quiet! Silent Base 802 Window czarny | od 688 zł | 25 oferty |