Obudowa be quiet! Shadow Base 800 DX biały (BGW62)
Wideo 16Zdjęcia 11 |
Obudowa o ogromnych możliwościach efektywnego chłodzenia najmocniejszych i najbardziej produktywnych podzespołów. Dobra cyrkulacja powietrza na przedniej pokrywie i trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory 140 mm Pure Wings 3 zapewniają doskonałe warunki do szybkiej termoregulacji elementów nagrzewających się o wysokiej temperaturze. Gramofony fabryczne wyposażone są w regulację prędkości PWM, która pozwala na pracę układu chłodzenia zgodnie z poziomem obciążenia zasilania komputera.
Obudowa gamingowa be Quiet! Shadow Base 800 DX zachwyci Cię niskim poziomem hałasu. Gdy wentylatory osiągną prędkość 100%, głośność nie przekroczy 21,9 dB. Ta modyfikacja obudowy jest wyposażona w oświetlenie elewacyjne. Oświetlenie AGRB jest zintegrowane po bokach przedniej pokrywy. Efekty świetlne można regulować za pomocą osobnego przycisku. Dodatkowo jednostka konfiguracyjna posiada nowoczesny port USB typu C 3.2 gen2, który nadaje się do ultraszybkiego ładowania urządzeń mobilnych i innych kompatybilnych urządzeń. Istnieją również dwa standardowe złącza USB 3.0. Na platformie będzie można swobodnie umieścić dwa osobne grzejniki 420 mm. Wewnątrz można zamontować zbiornik z czynnikiem chłodniczym oraz pompę. Obudowa jest kompatybilna z płytą główną E-ATX. Procesor z łatwością zmieści wieżę o wysokości do 180 mm.
Kup be quiet! Shadow Base 800 DX biały
Wszystkie ceny 19 →be quiet Shadow Base 800 DX White obudowa PC Pure Wings 3 140 mm wentylato | 599 zł |
be quiet! Shadow Base 800 DX - White - Obudowa komputerowa - Miditower - B | 722 zł |
Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 DX White BGW62 KZBQTI0000BGW62 | 669 zł |
be quiet! Shadow Base 800 DX, biała OB-BEQ-0049 | 689 zł |
Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 DX White BGW62 KZBQTI0000BGW62 | 695 zł |
Modyfikacje be quiet! Shadow Base 800 DX
Ceny na be quiet! Shadow Base 800 DX |
---|---|---|---|---|
be quiet! Shadow Base 800 DX biały | od 599 zł | 20 oferty | ||
be quiet! Shadow Base 800 DX czarny | od 583 zł | 16 oferty |