Корпус Kolink Unity Nexus чорний
Відео 1Фото 10 |
Kolink Unity Nexus чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Kolink Unity Nexus чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
E-ATX Unity Nexus RGB Średnia obudowa z panelem szklanym czarna PGW-CH-KOL | 447 zł |
Kolink Unity Nexus - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 494 zł |
Kolink Unity Nexus ARGB OB-KLNK-0005 | 446 zł |
Kolink Unity Nexus ARGB Mid-tower - czarny | 508 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Unity Nexus ARGB (UNITYNEXUS) - PACZKOMAT, PO | 444 zł |
Kolink Unity Nexus ARGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 469 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →