Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 500W
Відео 2Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 500W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Value Plus VX Plus 500W
Усі ціни 23 →AEROCOOL AEROPGSVX-500PLUS-80 AEROCOOL VX-500 Plus Fuente de alimentación | 179 zł |
AeroCool Zasilacz VX PLUS 500W ATX KZAECZ500VXPLUS | 173 zł |
AEROCOOL AEROPGSVX-500PLUS-80 AEROCOOL OB-ZAS-AER-013 | 179 zł |
Zasilacz AEROCOOL PGS VX Plus 500W 80 Plus | 179 zł |
AEROCOOL VX PLUS 500W ATX AEROPGSVX-500PLUS-80 | 183 zł |
Якісний блок живлення з ККД у 81%
Aerocool Value Plus VX Plus 500W — це допрацьована версія одного з кращих по співвідношенню ціна-якість блоків живлення в бюджетному сегменті.
У порівнянні з оригінальним БЖ Aerocool Value версія Plus відчутно додала в якості стабілізації, але при цьому стала більш гучною у важких режимах. В іншому блок побудований на тій же надійної електронної платформі Andyson, сумарна потужність, яку він можна подати по лінії, становить 408 Вт. Стосовно номіналу блока ККД 81 відсоток, що лише трохи не дотягує до високого стандарту енергоефективності 80 PLUS. Втім, для недорого блока живлення, від якого насамперед потрібно, щоб він працював» це нормальний показник.
Роз'єми 24+8 pin
Для живлення материнської плати передбачений стандартний роз'єм 20+4-pin, для живлення процесора розширений восьмиконтактний 4+4-pin. Тут все в повному порядку — проблеми з сумісністю виключені, простір для апгрейда на майбутнє. Також без проблем підключається будь-яка відеокарта початкового-середнього рівня з одним 6-піновим конектором і енергоспоживанням до 150 Вт. І це важливий момент, на який варто звернути увагу при купівлі — основна лінія живлення блока розділена на дві підлінії, тому навіть незважаючи на наявність 4+4 pin для живлення процесора, встановити в систему особливо ненажерливий процесор або відеокарту) не вийде.
Стильний зовнішній вигляд
Цікаво, що серед своїх однаково сірих «однокласників» (500-ватних моделей близькою вартості), Value Plus VX Plus виділяється стильним чорним забарвленням і оригінальною формою решітки. А ось сімейна хвороба у вигляді гучного вентилятора залишилася. Якщо старий Aerocool value під навантаженням піковим навантаженням видавав відчутні до 31 дБ, Plus-версія стала ще голосніше. Тому модель можна рекомендувати до покупки для ігрової системи середнього класу, в якої вже є галасливі компоненти зразок референсною відеокарти. Тоді блок живлення буде не чути.
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 350W | від 199 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 599 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 173 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 133 zł | 26 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 196 zł | 21 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 165 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 222 zł | 22 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 198 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 262 zł | 24 пропозиції |