Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 550W
Відео 2Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 550W |
|
Цей блок живлення може похвалитися високою надійністю і продуктивністю, але при цьому позиціонується виробником щодо доступний ціновий сегмент. Модель створена у форм-факторі ATX, максимальна потужність досягає 550 Вт. Даний БЖ розрахований на установку в комп'ютерні корпуси новітнього типу, які передбачають розміщення блока живлення в підставі. Цьому сприяють оптимальні габарити БЖ і достатня довжина дротів.
Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 550W отримав стильний і водночас надійний корпус, а всередині ефектного корпусу захована досить функціональна схемотехніка. Трансформатор блока живлення використовує 3 лінії напруги: 12/5/3,3 В. Вдосконалений підсилювач вузол забезпечує максимально стабільні характеристики вихідного струму. Номінальною потужністю 550 Вт вистачить, щоб скомпонувати домашній комп'ютер практично будь-якої продуктивності. За активне охолодження відповідає 7-лопатевий вентилятор, діаметр крильчатки становить 120 мм. Швидкість обертання вентилятора регулюється автоматично. Продуктивність системи активного охолодження підлаштовується не тільки під рівень навантаження на блок живлення, але і під температуру довкілля. Дана модель БЖ володіє широким набором захисних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Value Plus VX Plus 550W
Усі ціни 25 →Aerocool VX Plus 550 Power Supply Unit ATX 550 W Czarny AEROVX-550PLUS | 193 zł |
AeroCool Zasilacz PGS VX 550W 80+ BOX KZAECZ5PGSVX500 | 187 zł |
AEROCOOL AEROVX-550PLUS AEROCOOL VX-550 OB-ZAS-AER-010 | 229 zł |
Zasilacz AEROCOOL PGS VX Plus 550W 80 Plus | 199 zł |
AEROCOOL PGS VX 550W 80+ BOX AEROVX-550PLUS | 199 zł |
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 350W | від 199 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 599 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 173 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 133 zł | 26 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 196 zł | 20 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 165 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 222 zł | 22 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 198 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 262 zł | 23 пропозиції |