Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 600W
Відео 2Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 600W |
|
Один із найдоступніших брендових комп'ютерних блоків живлення потужністю 600 Вт стандарту ATX 12V v2.3 з пасивним PFC-модулем. Є середньою моделлю бюджетної лінійки Aerocool Value Plus зразка 2018 року, що включає 8 різних блоків з паспортною потужністю від 400 до 800 Вт. Має стандартні габаритні розміри, легко встановлюється у будь-які ATX-корпуси. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для живлення геймерських систем початкового і середнього рівня.
Може стати джерелом енергії для роботи недорогих робочих станцій (в т.ч. обладнаних графічними прискорювачами малої/середньої потужності). Апаратною основою блоку живлення Aerocool Value Plus VX Plus 600W стала надійна платформа із сучасною схемотехнікою, яка здатна забезпечити 92% номінальної потужності по лінії +12В (при струмі до 46 А). Блок немає сертифікації за системою 80 Plus, але за 50% навантаженні його ККД становить близько 82%, що притаманно подібних недорогих рішень.
Кабельна підсистема включає шість основних ліній: ATX 24-pin (20+4), EPS/ATX12V 8-pin (4+4), дві лінії PCI-E 8-pin (6+2), комбінована 2хSATA+2хMOLEX 4 -pin та комбінована 2хSATA+MOLEX 4-pin+Floppy. Блок забезпечує хорошу стабільність вихідних напруг, низький рівень пульсацій та відсутність високочастотних перешкод. Для охолодження власних компонентів використовується керований вентилятор, що мало шумить 120 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Value Plus VX Plus 600W
Усі ціни 17 →Zasilanie zasilania AEROCOOL PGS VX-600PLUS 600W 80 Pudełko AEROPGSVX-600P | 276 zł |
AeroCool VX PLUS 600 Zasilacz do komputera - 600 wat - 120 mm - 80 Plus | 256 zł |
AeroCool Zasilacz VX PLUS 600W ATX KZAECZ600VXPLUS | 196 zł |
AEROCOOL PGS VX-600plus 600W 80+ BOX PSU OB-ZAS-AER-003 | 202 zł |
Zasilacz AEROCOOL PGS VX Plus 600W | 207 zł |
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 350W | від 199 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 595 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 173 zł | 24 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 133 zł | 22 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 196 zł | 17 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 165 zł | 21 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 222 zł | 22 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 198 zł | 21 пропозиція | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 262 zł | 17 пропозицій |