Блок живлення Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 650W
Відео 8Фото 8 |
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 650W 2020 рікAero |
|
Японські конденсатори
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Aerocool Aero Bronze
Ціни на Aerocool Aero Bronze |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 550W | від 273 zł | 5 пропозицій | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 600W | від 288 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 700W | від 353 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W | від 347 zł | 4 пропозиції |