Obudowa Kolink Observatory Z Mesh czarny
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Kolink Observatory Z Mesh czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Observatory Z Mesh czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Observatory Z Mesh ARGB E-ATX obudowa komputerowa midi-Tower 4 fabr | 809 zł |
Kolink Observatory Z Mesh ARGB OB-KLNK-0020 | 659 zł |
Kolink Observatory Z Mesh ARGB Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 659 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →