Obudowa Kolink Refine RGB czarny (GEKL-055)
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Kolink Refine RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Refine RGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Rafine Midi Tower Obudowa do komputera PC E ATX obudowa RGB ze szkł | 311 zł |
Kolink Refine - Obudowa komputerowa - Tower - Szary | 320 zł |
Kolink Refine RGB OB-KLNK-0017 | 297 zł |
Obudowa Kolink Refine RGB | 297 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →