Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB czarny
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Kolink Citadel Mesh RGB czarny
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Citadel Mesh RGB czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX czarna OB-KLNK-0040 | 319 zł |
KOLINK Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB | 358 zł |
Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB | 381 zł |
Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB | 362 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX czarna (CITADELMES | 312 zł |
Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB | 364 zł |
Kolink Citadel Mesh RGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 319 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kolink Citadel Mesh RGB
Ceny na Kolink Citadel Mesh RGB |
---|---|---|---|---|
Kolink Citadel Mesh RGB biały | od 288 zł | 8 oferty | ||
Kolink Citadel Mesh RGB czarny | od 312 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →