Obudowa Cougar MG140 Air RGB czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Jest to dobrze zaprojektowana platforma, która zaskoczy efektami dekoracyjnymi RGB i może bez wysiłku ustabilizować temperaturę nawet w przypadku bardzo wydajnego komputera do gier lub pracy. Etui ma perforowaną przednią pokrywę, która tworzy misterną wzorzystą teksturę. Dzięki takiej osłonie wielokolorowa iluminacja staje się jeszcze ciekawsza, jaśniejsza i bardziej wyrazista.
Dobry pakiet otrzymał między innymi obudowa komputera Cougar MG140 Air RGB. System chłodzenia jest już fabrycznie zainstalowany na obudowie, która obejmuje trzy gramofony 120 mm. Wszystkie wirniki są połączone za pomocą opatentowanej piasty. Istnieje możliwość regulacji efektów świetlnych za pomocą osobnego przełącznika. Dolna część jednostki systemowej jest zarezerwowana do montażu zasilacza i dysków pamięci. Jednocześnie warstwa zasilaczy jest osłonięta wewnętrzną obudową, dzięki czemu główna część obudowy jest maksymalnie przestronna. W tej obudowie zastosowano wysokiej jakości ochronę przed kurzem. Platforma wykonana jest w roli niedrogiej i dobrze wyważonej obudowy, która jest w stanie zadbać o płynne, niezawodne i trwałe działanie systemu komputerowego.
Kup Cougar MG140 Air RGB czarny
Obudowa COUGAR MG140 Air RGB | 319 zł |
Obudowa COUGAR MG140 Air RGB CGR-5JM8B-AIR-RGB | 319 zł |
Obudowa Cougar MG140 Air RGB (CGR-5JM8B-AIR-RGB) | 319 zł |
Cougar MG140 Air RGB Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 319 zł |