Obudowa Kolink Rocket Heavy Vented szary
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Kolink Rocket Heavy Vented szary
Typ obudowy:Desktop
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Rocket Heavy Vented szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Rocket Heavy Vented Edition Gunmetal Grey OB-KLNK-0015 | 339 zł |
No name Kolink Rocket Heavy Vented Edition Aluminiowa Obudowa Mini-ITX - B | 373 zł |
Kolink Rocket Heavy Vented Edition Aluminiowa Obudowa Mini-ITX - Brązowo-S | 376 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Rocket Heavy Vented (ROCKETHEAVYVENTED) Mini- | 337 zł |
Kolink Rocket Heavy Vented Edition Aluminium - darmowy odbiór w 22 miastac | 359 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →