Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB biały
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Kolink Citadel Mesh RGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Citadel Mesh RGB biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Citadel Mesh Mini Tower Obudowa Micro ATX - Zestaw PC dla graczy - | 316 zł |
Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX biała OB-KLNK-0041 | 289 zł |
Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB biała | 354 zł |
No name Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB biała | 331 zł |
Obudowa Kolink Citadel Mesh RGB biała | 289 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kolink Citadel Mesh RGB
Ceny na Kolink Citadel Mesh RGB |
---|---|---|---|---|
Kolink Citadel Mesh RGB biały | od 288 zł | 8 oferty | ||
Kolink Citadel Mesh RGB czarny | od 319 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →