Obudowa Kolink Citadel Mesh ATX ARGB czarny
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Kolink Citadel Mesh ATX ARGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Citadel Mesh ATX ARGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Citadel Mesh ARGB Midi-Tower obudowa PC E ATX obudowa komputera RGB | 691 zł |
Kolink Citadel Mesh ATX ARGB OB-KLNK-0043 | 579 zł |
Obudowa Kolink Citadel Mesh ARGB | 589 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →