Obudowa Cougar Duoface Pro RGB biały (385AD10.0002)
Wideo 14Zdjęcia 16 |
Popularna obudowa Duoface stała się jeszcze bardziej przestronna i pojemna w modyfikacji Pro RGB. Wymiary tego modelu zostały zwiększone do 496x240x465 mm. Teraz profesjonalna grafika o długości do 390 mm może bez problemu zmieścić się na platformie. Etui posiada zdejmowany przód. Przednia pokrywa może być pustym panelem ze szkła hartowanego lub dobrze wentylowaną perforowaną pokrywą.
Dolny kanał wentylacyjny, który w przeszłości był osłonięty zwykłą siatką, został teraz wyposażony w wysokiej jakości, łatwy do usunięcia filtr. Obudowa komputera Cougar Duoface Pro RGB doskonale radzi sobie z utrzymaniem wnętrza w czystości. Wszystkie kanały wlotu powietrza posiadają osłony przeciwpyłowe z drobnymi oczkami, dzięki czemu obudowa pozostanie czysta znacznie dłużej niż zwykle.
Ta modyfikacja ma śnieżnobiały kolor, dzięki czemu projekt jest jeszcze ciekawszy i bardziej wyrazisty. W obudowie zastosowano zaawansowane podświetlenie ARGB z dziesiątkami efektów świetlnych. Ten model ma trzy pomocnicze gniazda PCI, które są ustawione pionowo. Kartę wideo można umieścić rubo, co zwiększy wartość dekoracyjną zestawu. W tej obudowie zastosowano wentylatory przednie zintegrowane z ramą.
Kup Cougar Duoface Pro RGB biały
Wszystkie ceny 8 →COUGAR DUOFACE PRO RGB Mid Tower PC obudowa z 2 wyraźnymi panelami przedni | 630 zł |
Cougar Duoface PRO RGB White OB-COU-0016 | 429 zł |
Obudowa COUGAR DuoFace Pro RGB Biały | 399 zł |
Obudowa COUGAR DuoFace Pro RGB Biały CGR-DUOFACE PRO RGB W | 399 zł |
Modyfikacje Cougar Duoface Pro RGB
Ceny na Cougar Duoface Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Duoface Pro RGB biały | od 399 zł | 8 oferty | ||
Cougar Duoface Pro RGB czarny | od 310 zł | 5 oferty |