Obudowa Lian Li Lancool 216 czarny (G99.LAN216X.00)
Wideo 2Zdjęcia 17 |
Zaawansowana obudowa dość popularnej marki Lian Li, która pozwala na złożenie wygodnej, pięknej i niezawodnej jednostki systemowej opartej na płycie głównej E-ATX. Platforma wykorzystuje dwa wentylatory przednie 160 mm i wentylator tylny 140 mm. Duże i mocne wirniki sprawiają, że chłodzenie powietrzem jest tak wydajne, jak to tylko możliwe. Zestaw zawiera załataną płytkę zewnętrzną do zainstalowania kolejnego wentylatora 120 mm, który wieje nad gniazdami PCI, w szczególności nad kartą graficzną.
Panel sterowania można umieścić zarówno na górze, jak i z boku. Strojenie główne można uzupełnić o opcjonalną sekcję z zewnętrznym kontrolerem ARGB. Obudowa komputera Lian Li Lancool 216 wyposażona jest w wentylowaną komorę na zasilacz oraz koszyk na HDD. Z dysków pamięci można korzystać aż z sześciu urządzeń 2,5″ i jeszcze dwóch dysków twardych 3,5″. Widokowa ściana boczna jest reprezentowana przez składany panel z magnetycznym mocowaniem umożliwiającym szybki dostęp do podwozia. Na górze znajduje się zdejmowana rama do montażu chłodnicy wodnej 360 mm. Wspornik gniazda PCI można rozłożyć, aby umożliwić pionowy montaż karty graficznej. Opcjonalnie do tej obudowy można zamówić przedni filtr przeciwpyłowy. Dostępna jest również opcjonalna karta riser PCIe 4.0 X16, zgodna z najnowszą generacją kart graficznych.
Kup Lian Li Lancool 216 czarny
Wszystkie ceny 8 →Lian-Li LANCOOL 216 E-ATX-Gehäuse Wieża Midi-Li - Schwarz LANCOOL 216-X | 451 zł |
Lian Li Lancool 216 - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 470 zł |
Obudowa Lian Li LANCOOL 216 (LANCOOL216-X) | 436 zł |
Lian Li LancooL 216 Obudowa komputera Mid Tower ze stali czarnej i szkła h | 467 zł |
Lian Li Obudowa LANCOOL 216 E-ATX, Midi-Tower - czarna | 484 zł |