Obudowa Kolink Big Chungus UNIT Edition czarny
Zdjęcia 10 |
Kolink Big Chungus UNIT Edition czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Big Chungus UNIT Edition czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Big Chungus UNIT Edition ARGB Showcase - czarna BIGCHUNGUSV2 | 1 875 zł |
Kolink Big Chungus UNIT Edition - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 1 188 zł |
No name Kolink Big Chungus UNIT Edition ARGB Showcase - czarny | 1 241 zł |
Kolink Big Chungus UNIT Edition ARGB Showcase - czarny | 1 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →