Zasilacz Chieftec Polaris PPS-550FC
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Chieftec Polaris PPS-550FC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Polaris PPS-550FC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec Polaris IN-ACT-ZDLCHFOBU0086 550W Certyfikowany Zasilacz Komputer | 484 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Polaris 550W Gold | 469 zł |
Chieftec PPS-550FC OB-ZAS-CHI-306 | 469 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Polaris 550W Gold | 469 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Polaris 550W Gold PPS-550FC | 469 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Polaris
Ceny na Chieftec Polaris |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris PPS-550FC | od 378 zł | 13 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-650FC | od 309 zł | 18 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-750FC | od 329 zł | 16 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-850FC | od 391 zł | 18 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-1050FC | od 511 zł | 14 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-1250FC | od 599 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →