Obudowa Kolink Stronghold M czarny
Zdjęcia 10 |
Kolink Stronghold M czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Stronghold M czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Stronghold M OB-KLNK-0010 | 225 zł |
No name Obudowa Kolink Stronghold M Micro-ATX, szkło hartowane - czarna | 243 zł |
Obudowa Kolink Stronghold M | 224 zł |
Obudowa Kolink Stronghold M Micro-ATX, szkło hartowane - czarna | 265 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Stronghold Midi Tower Szkło Hartowane - Czarn | 223 zł |
Kolink Stronghold M Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →