Obudowa Kolink Stronghold biały (GEKL-041)
Zdjęcia 10 |
Kolink Stronghold biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Stronghold biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Stronghold - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 291 zł |
Kolink Stronghold biała OB-KLNK-0012 | 269 zł |
Kolink Twierdza Midi-Tower, Szkło Hartowane - biały | 305 zł |
Kolink Stronghold Tempered Glass Tower Case Biały STRONGHOLD-WHITE | 257 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa KOLINK Stronghold STRONGHOLD WHITE (ATX E-AT | 268 zł |
Kolink Twierdza Midi-Tower, Szkło Hartowane - biały | 300 zł |
Kolink Stronghold White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 299 zł |
Modyfikacje Kolink Stronghold
Ceny na Kolink Stronghold |
---|---|---|---|---|
Kolink Stronghold biały | od 257 zł | 7 oferty | ||
Kolink Stronghold czarny | od 253 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →